Biuro Planowania Włocławek
  Strona główna
  Aktualności
  Opracowania
  Współpraca międzynarodowa
  Ważne linki
  Galeria
  Do pobrania
  Kontakt

Szukaj

BIP

Kujawsko-Pomorskie

Aktualności

Obszary funkcjonalne – konferencja opiniująca
Obszary funkcjonalne – konferencja opiniująca


 

 

W dniu 16 maja 2016 roku w Przysieku odbyła się konferencja opiniująca propozycję określenia obszarów funkcjonalnych w województwie kujawsko-pomorskim.

W konferencji uczestniczył Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zbigniew Ostrowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Rafał Pietrucień oraz przedstawiciele i pełnomocnicy zaproszonych jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.
Konferencję prowadził Antoni Pawski, Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Biura Planowania Przestrzennego i Regionalnego we Włocławku.

W pierwszej części konferencji zaprezentowana została propozycja Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dotycząca określenia obszarów funkcjonalnych w województwie kujawsko-pomorskim.

Druga część poświęcona była propozycjom obszarów funkcjonalnych o znaczeniu regionalnym zgłoszonym przez jednostki samorządu terytorialnego. Krótką prezentację tych obszarów przedstawiło Kujawsko-Pomorskie Biuro Planowania Przestrzennego i Regionalnego we Włocławku, a wnioskodawcy skorzystali z możliwości poszerzenia przekazanych informacji o proponowanych obszarach.

W dyskusji zgłoszono uwagi i postulaty, które będą wnikliwie analizowane.

W trakcie konferencji przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego zaopiniowali przedstawione propozycje określenia obszarów funkcjonalnych w województwie kujawsko-pomorskim, wypełniając stosowne formularze.

Wszystkim uczestnikom konferencji dziękujemy za przybycie i aktywny udział.

Więcej o konferencji i obszarach funkcjonalnych http://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe/29307-rozmawiamy-o-obszarach-funkcjonalnych.

 powrótPowered by Samba-AnaCom | Copyright © 2018 Biuro Planowania